MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokhyllor 9257048
*
nr 925 7048
Bokhyllor
1 par, 1950-tal, 36, längd: 95 cm, höjd: 165 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 17 november 2014
kl 20:35:18
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
18/10 17:31:04
1
Vinnande bud
- Tema
17 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bokhylla bokhyllor skåp
-
1007 Bokhylla
Axel Einar Hjorth (1888-1959), Sverige. "Lovö", NK..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
27 maj kl 19:07
-
8019 Bokhylla
John Kandell (1925-1991), Sverige. "Pilaster". Käl..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 19:11
-
8330 Bokhylla
mahogny, Svenska Möbelfabrikerna AB. Bredd: 180 cm..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 18:28
-
8329 Bokhylla
mahogny, Svenska Möbelfabrikerna AB. Bredd: 180 cm..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 19:23
-
8252 Bokhylla
mahogny. NK, Bredd: 102 cm. Djup: 27 cm, höjd: 95 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 19:11
*
Bokhyllor
Läs mer om 50/60-tal
nr 925 7048
Bokhyllor
1 par, 1950-tal, 36, längd: 95 cm, höjd: 165 cm
Utrop: | 1.500 kr |
---|---|
Såld: | 1.000 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 17 november 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
18/10 17:31:04 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
17 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bokhylla bokhyllor skåp
-
1007 Bokhylla
Axel Einar Hjorth (1888-1959), Sverige. "Lovö", NK..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
27 maj kl 19:07 -
8019 Bokhylla
John Kandell (1925-1991), Sverige. "Pilaster". Käl..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 19:11 -
8330 Bokhylla
mahogny, Svenska Möbelfabrikerna AB. Bredd: 180 cm..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 18:28
-
8329 Bokhylla
mahogny, Svenska Möbelfabrikerna AB. Bredd: 180 cm..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 19:23 -
8252 Bokhylla
mahogny. NK, Bredd: 102 cm. Djup: 27 cm, höjd: 95 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 19:11